Víkendové shrnutí

publikováno 07.09.2015 (aktualizováno 08.09.2015)

Ahoj všem.

Máme za sebou první kompletní fotbalový víkend a dá se říct, že úspěšný.

Starší žáci hráli proti Oslavanům. Musím říct, že první poločas byl moc pěkný fotbal. Kluci drželi balón, napadali včas soupeře a zaslouženě jej vyhráli 2:1. Bohužel do druhého poločasu vstoupili s pocitem, že už je to doma a ono nebylo. Po vyrovnání na 2:2, kluci úplně přestali hrát, a kombinovat, přetali se soustředit na hru a řešili kdo za co může a bohužel prohráli.2:6.

No ve středu to snad vydrží celý zápas a přivezeme z Říčan vítězství.

Ml. žáci to měli naopak. první poločas proti Říčanům odehráli lehce bojácně a remizovali jej 2:2. O přestávce se trochu prohodila sestava a výsledek hovoří za vše. 11:3. Jsem moc rád, že nová posila Mirek z Troubska se v sestavě hned chytil a daří se mu.

St. přípravka hraje letos systémem dvoj zápasů a prní víkend jeli do Čebína, kde je ještě také čekali těžké Rosice B. Nicméně kluci ukázali kvalidu a oba soupeře porazili. Čebín 6:2 a Rossice 5:2.

A nakonec naši nejmenší. Ti jeli do Popůvek a dojelo tam také Troubsko. I zde se projevila kvalita Střelické mládeže (asi dobrá voda) a děcka porazili Popůvky 11:4 a Troubsko 10:4. Ale hlavně si zahráli všichni.

Další zápasy všech kategorií sem psát nebudu, jsou v kalendáři a máte je v rozpisu. Upozorňím jen oba žáky, že mají vložený zápas ve středu.

Pak bych chtěl zdůraznit, že u přípravek probíhá nominace na zápas na tréninku u žáků jedou automaticky všichni. A je velmi nutné se na zápas omluvit, pokud nepojedu. Pokud nedáte vědět, bereme automaticky, že na zápas dojdete. V případě, že se neomluvíte a nedojdete, může to způsobit problémy tím, že pokud se ještě někdo omluví a s Vámi trenér počítá do počtu, může se pak stát, že bude málo hráčů a ti co přijdou nebudou mít nikoho na střídání. Pokud o tom trenér ví, může nominovat z mladších.