Úvod » Aktuality

publikováno 14.09.2015

Přehled uplynulého kola

Ahoj všem.

No co furt psát abych se neopakoval. Stále se daří, tak doufejme, že to nezakřikneme.

Ve středu dohrávali ml a st. žáci první kolo. Ml. žáci jeli do Ivančic a po nepovedeném začátku dotahovali, ale bohužel srovnat se jim nepodařilo a nakonec prohráli těsně 3:2. Příště jim to oplatíme. St. žáci jeli do Říček a za trochu nepříznivého počasí se prali s nepříjemnou hrou soupeře, který se soustředil hlavně na ofsajdové postavení a snažil se nás tak udržet od brány. Naštěstí si i s touto zkušeností kluci poradili a vzhledem k tomu, že se soupeř nesoustředil na hru, ale na ofsajdy, kluci dali 9 gólů a žádný nedostali.

Víkend začala ml. přípravka v Popůvkách a oba zápasy zvládli skvěle. Domácí porazili 11:2 a Vojkovice 12:2. Kluci už začínají i kombinovat a je to pak znát na výsledku. Příští víkend mají v neděli doma Rosice A a  Dolní Kounice. Sraz v 9:00

St. přípravka hrála v neděli doma proti Lažánkám a měl dojet i Drásov, ale ti nakonec pro málo dětí ani nedojeli. Tak se hrál jen jeden zápas a ten kluci a holka vyhráli 6:5 Zápas to byl vyrovnaný hlavně díky tomu, že za Střelice si zahráli úplně všichni. A že jich bylo :-) Příští víkend jedou v neděli do Moravských Knínic. sraz v 8:30

ml. žáci odehráli jeden z lehčích zápasů v Dolních loučkách a jednoznačně vyhráli 13:0 Tento víkend mají v sobotu doma Čebín, což nebude taková sranda. sraz v 8:30

A st. žáci jeli do Bosonoh na těžké utkání. Ale ukázali větší bojovnost a vyhráli 4:2. Ale soupeř byl většinu zápasu nepříjemný a když snížil na 3:2  kluci se začali bát o výsledek a hra se trochu změnila. Ale naštěstí gól padl do sítě soupeře a kluci to udrželi. V sobotu jim dojede Kuřim B. sraz v 10:00. Kuřim zatím tabulce jednoznačně vévodí, tak uvidíme.

Díky Dan