publikováno 22.09.2015

Shrnutí víkendových zápasů

~Zdravím opět všechny
Je za námi další úspěšný víkend.

Prvně bych chtěl vytknout všem, kteří nedali vědět, že nedojdou na zápas a ml. žáci začínali zápas bez golmana a v 6ti  v poli. Potřebujeme vědět dopředu že nedojdete, abychom nanominovali někoho z mladších. Pokud nedáte před zápasem nic vědět, beru automaticky, že dojdete.
A teď k zápasům.

Ml. přípravka hrála doma v neděli proti Rosicím, kde se jim trochu nepovedlo pár akcí a soupeř je bezmilostní potrestal a nakonec jsme podlehli 5:3.  Poločas jsme drželi 2:2 ale v druhém poločase už se nedařilo. Druhý zápas se odehrál proti Dolním Kounicím a ten kluci po velmi ubojovaném výkonu vyhráli 2:1. Byli to nervi až do samotného konce.
Tento víkend jedeme do Ivančic. Sraz v sobotu v 9:30

St. přípravka  jela do Moravských Knínic a zde bohužel s domácím mužstvem ztratili první body a remizovali 3:3. První poločas prohrávali 1:2. V druhém zabrali a vybojovali alespoň remízu. Druhý zápas proti Ketkovicím již zvládli a vyhráli 13:3
Tento víkend mají volno.

Ml. žáci hráli doma v sobotu proti Čebínu. I přes to že jsme se ani nesešli, nakonec kluci vyhráli vcelku jednoznačně 15:3
O víkendu jedou kluci v neděli do Zbraslavi. Sraz v 9:00

St. žáci přivítali doma ve velmi oslabené sestavě Kuřim. Bohužel kluci hodně chyběli a po pěkném prvním poločase, který jsme ubojovali a vyhráli 1:0 nám do druhého bohužel zbylo málo sil a po trochu slabším výkonu soupeř vyrovnal na 1:1. Bohužel kombinovat jsme začali až posledních 10minut, kdy jsme soupeře začali tlačit, ale na vítězství už to nestačilo.
Tento víkend jedeme do Nové Vsi. Sraz v sobotu v 14:00