publikováno 21.10.2015

Víkend 18.10.2015

Ahoj.

Tak je před námi poslední fotbalový víkend. Přípravky pak ještě dohrávají ve středu.

Tento víkend nám bohužel chybělo v některých kategoriích trochu fotbalového štěstíčka.

Starší žáci odehráli zápas proti papírově slabšímu soupeři z Medlánek a zápas zvládli vítězstvím 3:1. Díky zaváhání Kuřimi poskočili kluci na druhé místo v tabulce.

Zato poslední zápas hrají s prvním týmem z Oslavan. Tady se musíme kousnout a zabrat. Kdo nebude prosím omluvenky, ale přijímám, opravdu jen závažné důvody. Počítám i s Robertem.

Sraz v neděli v 9:30 u sokolovny.

Zato mladší žáci měli těžký zápas. Přijeli zatím první Vysoké Popovice. A kluci na ně nastoupili velmi zhurta. První poločas se soupeř takřka k ničemu nedostal. Naši kluci dobře běhali. Ale bohužel se nám podařilo dát jen jeden gól. Bohužel do druhé půle nám trochu stuhly nohy a už se tolik neběhalo a po dvou chybách v obraně zápas soupeř otočil na 2:1. Je to opravdu škoda, jelikož jsme byli lepší tým. Ale takový je fotbal a je potřeba na příště potrénovat.

Tento víkend jedeme do Říček, tak tam to snad bude lepší.

Sraz v neděli v 12:00

Starší přípravka hrála proti prvnímu týmu z Oslavan a po těžkém boji remizovali 4:4. Druhý zápas proti Vysokým Popovicím vyhráli 9:1 a i přes to, že mají o 3 zápasy méně, drží druhé místo.

Tento víkend jedeme v sobotu do Tišnova sraz v 8:00. Nominace emailem, nebo zítra na tréninku.

A ve středu jedeme do Rosic. Sraz v 8:00

Mladší přípravka má nějaké remízové období. Tento víkend hrála s Žabčicema a remizovala 5:5 a s Rajhradem kde pro prvním prospaném poločase kdy prohráli 1:4 to v druhém již nedokázali otočit a remizovali 6:6. Nicméně i přes to si drží krásné 3tí místo s náskokem 10ti bodů. A na druhého ztrácejí 2.

V neděli hrajeme doma proti Rosicím A a Radosticím. Sraz v 9:00

Ve středu se jede do Dolních Kounic. Sraz v 14:00

Jinak připomínám daně. Konec října se blíží.

A na konec moc děkuji rodičům, kteří došli na brigádu. Někteří dokonce již po několikáté. Byl bych rád, kdybych se příště vyděl zase s jinými rodiči J